Završetak projekta "Zajednica za ljudska prava"

5.12.2013., četvrtak, s početkom u 17.00 sati, u Hrvatskom domu, održat će se manifestacija projekta "Zajednica za ljudska prava", kao i obilježavanje Međunarodnog dana ljudskih prava i volontera.

U sklopu te manifestacije bit će predstavljeni rezultati ovog projekta kojeg su provodile udruga IKS i Restart u suradnji sa četiri srednje škole  (Petrinja, Glina, Hrvatska Kostajnica i Topusko).

Tada će se moći pogledati i kratki videoaktivistički filmovi koji su učenici stvarali uz pomoć svojih mentora i voditelja.

Svi filmovi prikazuju svojevrsne probleme iz perspektive učenika kada je u pitanju situacija zajednice u kojoj žive, te kroz koje pokušavaju ukazati na moguća rješenja.

Pozivamo vas da nam se pridružite i svojim dolaskom podržite naše učenike i njihov rad!

objavio: Kristina Andlar   datum: 4. 12. 2013.