Four River Film Festival

Four River Film Festival & Filmska revija mladeži festival je filmova koji su napravili srednjoškolci, odnosno mladi u dobi od 14 do 20 godina. Revija se održava u gradu na četiri rijeke - Karlovcu. Ove godine se održala 23. do 27. lipnja 2015.

S 365 prijava iz čak 36 zemalja svijeta, 4000 gledatelja i 150 međunarodnih gostiju Revija i Festival su uistinu hit destinacija za srednjoškolski film.
Osim srednjoškolskih filmova u natjecateljskom programu, Revija je poznata i po svojim popratnim sadržajima kojima pokušava pratiti rad srednjoškolaca iz godine u godinu: radionicama, okruglim stolovima, izletima, nastupima muzičkih bendova. Također, Revija i Festival zasigurno imaju i najljepšu kino dvoranu u cijelom svijetu – obale četiri karlovačke rijeke. Četiri su naime festivalske večeri i četiri rijeke – svaka večer se održava na drugoj rijeci.
Videoaktivistička družina naše škole i njihov film URBEX bili su dio te prekrasne priče!

objavio: Kristina Andlar   datum: 30. 6. 2015.