STRUČNI SKUP U OBRAZOVNOM SEKTORU POLJOPRIVREDA, PREHRANA I VETERINA U SREDNJOJ ŠKOLI PETRINJA

Eksperimentalna provedba strukovnog kurikuluma prehrambenog tehničara

Dana 12.listopada 2015.godine održan je stručni skup nastavnika i nastavnica iz obrazovnog sektora poljoprivreda, prehrana i veterina u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje, u našoj školi.

Voditeljica programa Dragica Vrgoč, dipl. ing.,viša stručna savjetnica i ravnatelj naše škole Ante Balen,dipl. ing., srdačno su pozdravili sve sudionike na početku skupa.

Ivo Jelečević, dipl. ing. je sudionicima skupa predstavio praktikume prehrane i mesarski praktikum ,a naši učenici su prezentirali tehnološki proces proizvodnje čipsa od jabuka i tehnološki proces proizvodnje kobasica za pečenje.

Ljubica Škorić Drndelić, dipl. ing. je informirala nazočne o provedbi eksperimentalnog programa u trećem razredu prehrambenih tehničara, a Anđa Topolovac, dipl. ing o provedbi u Prehrambeno-tehnološkoj školi u Zagrebu.

Kolegice iz Zagreba, Jasna Rep dipl.ing. i Maja Vugrinec dipl.ing.su održale predavanja Projektna nastava i Poslovni izazov, nakon kojih smo uvidjeli važnost znanja iz poduzetništva za budućnost naših učenika.

Nakon završne evaluacije, ugodno smo se družili uz degustaciju proizvoda naše škole.

Koordinatorica eksperimentalnog programa

Ljubica Škorić Drndelić dipl.ing.

objavio: Ljubica Škorić Drndelić   datum: 15. 10. 2015.