ŠKOLSKO NATJECANJE UČENIKA/ICA SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE HRVATSKE U OBRAZOVNOM SEKTORU POLJOPRIVREDA, PREHRANA I VETERINA U DISCIPLINI ,,FLORA,,

TEMA NATJECANJA: Vjenčana dekoracija

U  cvjećarskom  praktikumu Srednje  škole Petrinja održano je 28. siječnja 2016. školsko natjecanje u disciplini ,,Flora″.

Natjecalo se  6 učenika 3f razreda : Ivana Brkić, Jelena Filipović,  Ana Maria Hadžić,  Božica Komlinović, Sara Opačak i Nikolina Rožanković.

Natjecanje je podijeljeno na teoretski i praktični dio. U teoretskom  dijelu učenici su rješavali  test od 25 zadataka, a u praktičnom dijelu su u vremenu od 180 minuta morali izraditi dva uratka; vjenčani buket slobodnog stila i cvjetni ukras za glavu mladenke.

U povjerenstvu za ocjenjivanje radova nakon završetka natjecanja bili su profesori stručnih predmeta Dubravka Filipović,  Štefica Vidušić  i  Drago Franić.

Nakon analize rezultata prema broju osvojenih bodova prvo mjesto osvojila je Ivana Brkić, drugo Ana Maria Hadžić, a treće Jelena Filipović.

Čestitamo svim sudionicima natjecanja na uloženom trudu, kreativnosti i ozbiljnom pristupu zadanim zadatcima.

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić Drago Franić   datum: 29. 1. 2016.