Veliki uspjeh naših maturanata u engleskom jeziku!

Naši maturanti, Jan Vujić i Ema Minga, postigli vrhunski uspjeh u engleskom jeziku!

Jan Vujić, učenik 4.c razreda i Ema Minga, učenica 4.d razreda sudjelovali su na državnom natjecanju iz engleskoga jezika, koje je održano 11. - 13.04.2016. u Krku. Uz pratnju i podršku svojih mentorica - Dubravke Vučić, prof. i mr.sc. Ines Miholjević - postigli su više no zapažen uspjeh. Naš Jan osvojio je 1. mjesto, a Ema 9. mjesto u kategoriji 4B (4.razredi strukovnih škola). Uspjeh je time veći što je na državno natjecanje u toj kategoriji pozvano samo 12 učenika iz cijele Hrvatske. Natjecanje se sastojalo od 3 dijela - jezični test i test slušanja, esej na engleskom jeziku i razgovor s izvornim govornikom.

Bravo Jan i Ema!

objavio: Ines Miholjević   datum: 6. 5. 2016.