ŠKOLSKO NATJECANJE UČENIKA/ICA SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE HRVATSKE U OBRAZOVNOM SEKTORU POLJOPRIVREDA, PREHRANA I VETERINA U DISCIPLINI ,,FLORA,,

TEMA NATJECANJA: Prigodne dekoracije za Valentinovo heart

3. 2. 2017.  god. u  cvjećarskom  praktikumu Srednje škole Petrinja održano je školsko natjecanje u disciplini ,,Flora,,.

Od prijavljenih 6 kandidata 3e razreda, natjecalo se  4 učenika – Kristina Juračić, Tara Kelava, Matea Knežić i Julijana Lučić.

Natjecanje se sastojalo od teoretskog dijela tijekom kojeg su učenici rješavali  test od 25 zadataka i praktičnog zadatka, gdje su u vremenu od 180 minuta morali izraditi dva uratka, dekoraciju stola za Valentinovo i ukras za vrata prigodom Valentinova.

Povjerenstvo u sastavu prof. Štefica Vidušić , Tanja Polanščak i  Drago Franić  nakon završetka natjecanja ocijenili su radove.

Prvo mjesto osvojila je Kristina Juračić, a drugo mjesto po broju bodova podijelile su Tara Kelava, Matea Knežić i Julijana Lučić.

Čestitamo svim sudionicima natjecanja na uloženom trudu i ozbiljnosti.

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 13. 2. 2017.