INTERVJU S PROFESORICOM STRUKOVNIH PREDMETA IZ PODRUČJA PREHRANE JASMINOM CVETNIĆ 👩‍🏫🍲

U današnjem intervjuu možete pročitati zanimljivosti iz života naše uvijek nasmijane profesorice prehrambenih predmeta Jasmine Cvetnić s kojom je razgovarala Ivona Kardaš, učenica 3. d razreda. 😊

1. Koju ste srednju školu pohađali i koji ste fakultet završili?
Išla sam u CUO „Braća Hanžek“ u Petrinji, prehrambeni smjer i potom nastavila studirati na Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu u Zagrebu.

2. Jeste li bili odlikaš u školi?
Bila sam vrlo dobra učenica u osnovnoj školi, a u 3. i 4. razredu srednje škole bila sam odlična učenica i maturirala sam s odličnim.

3. Kamo ste izlazili u mlađim danima?
Obično sam izlazila u disko klub i kino kojeg danas više nema u Petrinji…

4. Imate li ljubimca?
Ne jednoga, nego više njih.

5. Koji auto vozite?
Audi A4.

6. Kod koga ste farbali kosu?
Ne farbam kosu... Evo, mogu se vidjeti i pokoje sijede vlasi… Davno sam napravila ove plave pramenove, ali sama, a i šišam se sama i to još od 5. razreda osnovne škole.

7. Volite li raditi svoj posao? Ako da, koliko na ljestvici od 1 do 10?
Volim, naravno… Ne bih izdržala raditi 20 godina posao koji ne volim. Lijepo je raditi s djecom, mladima, onda se i ja tako osjećam.

8. Jeste li fizički zdravi?
Jesam… Zar se to ne vidi?!

9. Imate li najdraži razred ili učenika?
Nemam, ni najdraži razred, ni najdražeg učenika jer su mi svi jednako dragi, svatko na svoj način i sve ih jednako volim.

10. Najdraža hrana?
Najdraža hrana su mi povrće i voće, a najdraže jelo mi je krumpir salata.

11. Kakvu vrstu glazbe slušate?
Za svoju dušu i dobro raspoloženje volim slušati pop glazbu, ali volim i rock.

12. Kako zamišljate idealan spoj?
Svaki je spoj idealan ako je riječ o pravoj osobi koja mi se sviđa, koja me poštuje i razumije.

objavio: Administrator   datum: 24. 5. 2022.