DANI POSLOVA 💼📝

Hrvatski zavod za zapošljavanje - Područni ured Sisak organizirao je 13. 2. 2024. Dane poslova u Sisku u hotelu Panonija kako bi se nezaposlenim osobama, studentima i učenicima završnih razreda srednjih škola predstavili uspješni poslodavci koji zapošljavaju turističke i ugostiteljske radnike na moru te neki od ključnih poslodavaca iz Sisačko-moslavačke županije.
Ovaj su događaj posjetili naši učenici završnih razreda smjerova mesar, prehrambeni i veterinarski tehničar, sa svojim nastavnicima Branimirom Garićem, Dubravkom Rebić i Suzanom Majetić Milostić.
Na Danima poslova sudjelovalo je 11 velikih i 5 lokalnih poslodavaca koji su predstavili svoje potrebe za radnim mjestima. Naši učenici koji ove godine završavaju srednjoškolsko obrazovanje, a žele početi raditi, mogli su vidjeti koji su im poslovi dostupni, osobito u vrijeme turističke sezone. 🤗

objavio: Administrator   datum: 14. 2. 2024.