Najuspješniji tinejdžer Hrvatske: Nives Vujasić u finalu

U zagrebačkome Multiplexu Cinestar  20.02. 2010. održano je polufinale natjecanja Vip Najuspješniji tinejdžer Hrvatske gdje je  45 kandidata iz svih krajeva Hrvatske rješavalo je test iz općeg znanja i kulture.   Bodovi iz testa pribrojili su se  bodovima  koji su kandiati osvojili temeljem kriterija općeg uspjeha u školi, svih vrsta natjecanja u znanju i sportu te sudjelovanjima u raznim edukativnim projektima te se na osnovu zbroja svih bodova  u finale pozvalo 10 djevojaka i 10 mladića.

U finale je ušla  i učenica naše škole Nives Vujasić.

Finale Natjecanja Vip Najuspješniji tinejdžer Hrvatske održati će se 28.3. 2010. u 13h u Cinestaru Zagreb. Finalisti natjecanja u periodu od 26.-28.3. bit će smješteni u hotelu Arcotel. Tijekom tri dana boravka u Zagrebu kandidati će se pripremati za finale u kojem će se nadmetati u 3 kategorije:  test opće informiranosti, talent show u kojem mogu pokazati sve u čemu se smatraju izvrsnima  i  odgovori na pitanja iz problematike svakodnevnice.

Finalistima će biti preneseni i bodovi iz polufinala te će se za njih tijekom ožujka moći glasovati putem interneta na službenoj internet stranici projekta www.best-teenager.com

U finalu će nastupiti Marko Tolja i Nika Turković, a u žiriju će sjediti brojne poznate osobe iz javnog života, profesori, psiholozi, glazbenici i sportaši. Gordan Kožulj, Maja Vucić, Leona Paraminski, Robert Knjaz, Slaven Bilić i Ivana Kindl su uz mnoge poznate osobe podržali ovo natjecanje.

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 28. 2. 2010.