2.b očekivano najbolji

U ponedjeljak 3. svibnja završen je školski malonogometni turnir razreda. Najbolji malonogometni razred je onaj 2.b., koji je po mnogima i bio favorit. No, mnogi su više očekivali od prošlogodišnjeg iznenađenja 3.c (tada 2.c), no što opet zbog suđenja, što zbog grubosti suparničkih ekipa, nisu uspjeli pokazati što znaju i mogu. Dobar dojam ostavili su dečki iz 1.c na čelu sa Stephanom Tomićem i Zdenkom Maglaićem, iako su u finalu izgubili s čak 0-7.

Uglavnom, oni mlađi pokazali su se uspješnijima od onih starijih. Isto tako, jednako su se uspješnima pokazali i strukovni i gimnazijski razredi. Treće mjesto su zauzeli učenici 3.a razreda, premda su davali drugačija obećanja prije turnira. Ocjene iz hrvatskog jezika će biti kakve će biti!!! Turnir su organizirali i proveli profesori TZK-a Milan Orlić, Ivana Orlić i Zoran Dobrić. Vrijedi spomenuti, na kraju, da je turnir bio obilježen izostankom najboljeg nogometaša u našoj školi – Albana Morine, 3.d. Alban je prešao u redove najboljeg hrvatskog kluba – Varteksa iz Varaždina. Želimo mu sve najbolje u karijeri, a pobjednicima iz 2.b čestitamo na uspjehu.

Goran Marjanović, 3.c, prof.

objavio: Goran Marjanović   datum: 6. 5. 2010.