Učenice 1.f obišle ZOO

Učenice 1.f razreda i profesor hrvatskog jezika Goran Marjanović ugodno su se zabavili u srijedu 5. svibnja na edukativnom izletu u Zagrebu. Cure su obišle zagrebački ZOO te spomenik hrvatskom književniku Augustu Šenoi i njegovu rodnu Vlašku ulicu.

Cilj je izleta bio pripremiti se za pisanje 2. školske zadaće, te osvježiti svoje znanje o Augustu Šenoi i njegovom „Zlatarevom zlatu“ kao stožernom tekstu hrvatske književnosti.

Ugođaj je malo kvarila kiša baš u vrijeme obilaska ZOO-a, koji je pun izvanrednih životinja i nastamba, kao što je traperska kuća.

Naš hrvatski ZOO je zaista odličan i vrijedi ga posjetiti. O doživljajima vrijednih cvjećarki možete pročitati u njihovim zadaćnicama, ali i na razrednom plakatu u njihovoj petici, koji će uskoro izraditi.

Goran Marjanović, prof.

objavio: Goran Marjanović   datum: 6. 5. 2010.