Putevima bana Josipa Jelačića kroz Banovinu i Turopolje

U sklopu obilježavanja Dana kulturnog turizma, Turistička zajednica Sisačko-moslavačke županije u koordinaciji s turističkim zajednicama općina Topusko i Lekenik, te gradova Petrinje i Gline u petak 28. svibnja 2010. godine organizirala je  predstavljanje tematskog turističkog puta „Putevima bana Josipa Jelačića kroz Banovinu i Turopolje “.

Na promociji turističke ponude grada Petrinje sudjelovala je i naša škola sa  svojim već nadaleko poznatim prehrambenim proizvodima proizvedenim u praktikumu prehrane i vinskom podrumu Srednje škole Petrinja. Na prekrasno uređenom štandu (djelo naše knjižničarke Danijele Mesar) sudjelovale su učenice 3.d , Iva Mutapčija i Antonija Matanović i profesor  Ivo Jelečević.

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 31. 5. 2010.