"Stilske vježbe" u Petrinji...

Pozivamo Vas na najdugovječniju svjetsku predstavu, „Stilske vježbe“, koja će se u utorak 26.2.2008. godine održati u velikoj dvorani Hrvatskog doma s početkom u 19 sati.

Cijena ulaznice za učenike naše škole je 15 kuna.

Nastava će u poslijepodnevnoj smjeni biti skraćena, svaki sat po 5 minuta. Prvi sat počinje normalno u 14 sati, a 6. će završiti u 18.40 sati.

Cijena ulaznice je 25 kuna, ali je za učenike posebno samo 15 kuna.

Ova predstava autora Raymonda Queneaua i redatelja Tomislava Radića na sceni je već 40 godina, jer je 19. siječnja proslavila upravo svoj 40. rođendan. Iz tog je razloga upisana i u Guinessovu knjigu rekorda kao najdugovječnija predstava u istoj glumačkoj postavi. Glavni glumci su Lela Margetić i Pero Kvrgić, koji od početka izvođenja zajedno predstavu i zgode u njoj na zanimljiv način približavaju publici koja tako od njih i cjelokupne predstave može očekivati samo najbolje.

Zbog svega toga velika je čast gostovanje upravo te predstave u našem gradu.

objavio: Nives Vujasić   datum: 22. 2. 2008.