Sigurnost na internetu

Sadržaji na portalu sigurnost.tvz.hr su razvijeni u okviru suradnje na programu „Suradnici u učenju“ Agencije za odgoj i obrazovanje, Microsofta Hrvatska i Tehničkog veleučilišta u Zagrebu. Program „Suradnici u učenju“ provodi se u Republici Hrvatskoj od 2004. godine i

ima dva temeljna polazišta: prvi je vjera u kreativni potencijal nastavnika i učitelja u hrvatskim osnovnim i srednjim školama, a drugi uvjerenje kako informacijske i komunikacijske tehnologije mogu pomoći nastavnicima i učiteljima (kao i studentima i učenicima) u ostvarenju tih njihovih potencijala. Tri značajke provedbe ovog programa u Hrvatskoj su promicanje projektnog rada, promicanje timskog rada te predstavljanje nastavničkih postignuća zainteresiranoj javnosti u Hrvatskoj i drugima u svijetu, budući je program „Suradnici u učenju“ Microsoftov globalni program. I u pripremi ovih sadržaja korišteni su i sadržaji i resursi iz inozemstva, poglavito europskih zemalja.

Izvor: http://sigurnost.tvz.hr/

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 7. 1. 2011.