Priznanja za uspješno predstavljanje škole na županijskim, međužupanijskim i državnim natjecanjima

Danas je u našoj školi organizirana dodjela priznanja za uspješno predstavljanje škole i postignuti rezultat na natjecanju u školskoj godini 2010./2011. Priznanja su dobili učenici i mentori škole koji su sudjelovali na državnoj razini natjecanja te županijski prvaci.

U uvodnom govoru ravnatelj škole Ante Balen pozdravio je sve prisutne te je naglasio važnost sudjelovanja u natjecanjima. Istaknuo je  velik broj naših učenika koji su sudjelovali na školskoj razini natjecanja, a posebno nas sve raduje što je  na državnoj razini natjecanja sudjelovalo 10 učenika i 5 mentora.

Nakon dodjele priznanja organiziran je mali domjenak gdje se prisutni isprobali školski sir i školski sok od jabuke.

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 16. 5. 2011.