Natječaj za idejno rješenje znaka Srednje škole Petrinja

Petrinja, Gundulićeva 3

Natječaj za idejno rješenje znaka Srednje škole Petrinja

Cilj:

-  Osmisliti vizualni izgled Srednje škole Petrinja koji povezuje sve programe i naziv škole.

-  Cjelovit rad  uključio bi  izradu znaka, memoranduma, zastave  i  bedža Srednje škole Petrinja

Znak Srednje škole Petrinja

• na vizualno prepoznatljiv način sublimirati programe gimnazije,prehrane,poljoprivrede i veterine i ime Srednje škole Petrinja
  • predložiti izgled  znaka škole

+ u boji

+ u crno-bijeloj tehnici

Memorandum Srednje škole Petrinja

• izraditi na A4 formatu
  • predložiti njegov cjelovit izgled
  • mora sadržavati:

+ Srednja škola Petrinja

+ 44250 Petrinja , Gundulićeva 3

+ OIB: 58077261904

+ e-mail: ss-petrinja-501@skole.htnet.hr

+ tel./fax  044  812-141

Zastava Srednje škole Petrinja

• pravokutnog je oblika. Omjer stranica je 1:2 metra sa znakom Srednje škole Petrinja unutar pravokutnika
  • predložiti boju zastave i poziciju znaka unutar pravokutnika

Bedž Srednje škole Petrinja

-mora imati podlogu identične boje onoj na zastavi i  znak Srednje škole Petrinja

Pravo sudjelovanja za sve pravne i fizičke osobe hrvatskog državljanstva

Dostaviti:

• originalne crteže na A4 formatu
  • opis autorove zamisli
  • podaci o autoru (ime i prezime, adresu i broj telefona )trebaju biti na posebnom listu papira
  • svaki autor može sudjelovati s više radova

Ostalo:

-sa nagrađenim  sudionicima , koji će udovoljiti  traženim  uvjetima iz natječaja , sklopit  će se ugovor o autorskom djelu. Tim ugovorom dat će se  pristanak da Srednja škola  Petrinja prispjelo  rješenje koristi kao cjelovito ili po dijelovima pojedinog  rješenja . Dodijeljena nagrada bit će ujedno i naknada za autorska prava.

- poziv za natječaj otvoren je od dana objave  na oglasnoj ploči  i web stranici škole do 17. siječnja 2012.

-radovi se dostavljaju osobno ili putem pošte na adresu:Srednja škola Petrinja, 44240 Petrinja, Gundulićeva 3 sa naznakom: «ZA NATJEČAJ».

-odluku o odabranom rješenju donijet će Povjerenstvo, imenovano od  strane Srednje škole Petrinja, a proglašenje će biti na prigodnom skupu 2012.  godine.

-prije postupka ocjenjivanja radovi se šifriraju

-prva tri cjelovita rada prema odluci povjerenstva nagradit će se na slijedeći način:

• 1. nagrada 1000,00 kn
  • 2. nagrada 500,00 kn
  • 3. nagrada 300 kn

U Petrinji  02. 12. 2011.

Ravnatelj:

Ante Balen, dipl. ing.

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 2. 12. 2011.