Gosti iz Križevaca

U utorak, 23.10.2012. dolaze nam u goste predstavnici učenika, roditelja i profesora Srednje škole „Ivan Seljanec“ Križevci iz Križevaca s ciljem razvijanja međusobne suradnje na pojedinim projektima vezanim uz unapređivanje kvalitete odgojno-obrazovnog rada.

Predstavnici Srednje škole „Ivan Seljanec“ Križevci upoznat će se s radom učeničke zadruge „Bratovština“i praktikuma u kojima se izvodi praktična nastava. Dragi  gosti će za  naše učenike i roditelje održati predstavu prema prilagođenom tekstu Mire Gavrana „Djed i baka se rastaju“ ito u 17,30 sati u učionici br.17.

Ovom predstavom i učenici i roditelji žele  pokazati koliko je u životu važna obitelj, te koliko se moramo potruditi da budemo jedni uz druge. Moramo i shvatiti da ne možemo zauvijek biti svi zajedno, ali ono vrijeme koje imamo,  trebamo posvetiti  svojim najmilijima.

Predstavu je zajedno s glumcima uvježbavala pedagoginja Ljiljana Rodzinec  uz podršku ravnatelja Brunoslava Saboleka i ostalih profesora.

objavio: Vesna Boltužić   datum: 17. 10. 2012.