Tjedan psihologije

9. Tjedan psihologije u Srednjoj školi Petrinja

I ove godine u našoj školi obilježit ćemo Tjedan psihologije u Hrvatskoj (15. – 21.2.). U školi će biti organizirane brojne aktivnosti u organizaciji profesorice Ivane Vuić, diplomirane psihologinje.
Izuzetna nam je čast i zadovoljstvo što se svake godine u provedbu aktivnosti u Tjednu psihologije uključuju i naše bivše učenice, danas studentice psihologije.
Raspored aktivnosti:
15.2.2016. u 13:15 h – studentica psihologije i bivša učenica Srednje škole Petrinja Mona Kasaić, u suradnji s profesoricom Ivanom Vuić, dipl.psih., održat će radionicu za učenike 1.a i 1.b razreda pod nazivom „Riješi problem razgovorom“

16.2.2016. u 14:00 h – profesorica Ivana Vuić, dipl.psih. održat će radionicu za učenike 4.a i 4.b razreda pod nazivom „Upoznajmo sebe“

17.2.2016. u 14:50 h i u 17:35 h – studentica psihologije i bivša učenica Srednje škole Petrinja Ileana Kaurinović, u suradnji s profesoricom Ivanom Vuić, dipl.psih., održat će radionicu za učenike 3.a i 3.b razreda pod nazivom „Druga strana simpatiziranja“

18.2.2016. u 13:15 h – studentica psihologije i bivša učenica Srednje škole Petrinja Stela Krotin, u suradnji s profesoricom Ivanom Vuić, dipl.psih., održat će radionicu za učenike 2.a i 2.b razreda pod nazivom „Inside Out“

19.2.2016. u 13.15 h – studentice psihologije i bivše učenice Srednje škole Petrinja Magdalena Brnada i Anđela Josipović, u suradnji s profesoricom Ivanom Vuić, dipl.psih., održat će radionicu za učenike 4.a i 4.b razreda pod nazivom „Prihvati samog sebe“

objavio: Kristina Andlar   datum: 10. 2. 2016.