Sajam cvijeća

Na Sisačkom sajmu cvijeća, manifestaciji koju sisački cvjećari njeguju još od davne 1967. kada je održan prvi sajam cvijeća u organizaciji Turističkog društva Sisak predstavili su se i učenice 3f razreda smjer cvjećar.

Sajam je ove godine tematski vezan uz 180 godina od osnivanja prvog sisačkog obrtničkog ceha a Lea Anders, Ivana Brkić, Jelena Filipović,  Ana Marija Hadžić, Božica Komlinović i Sara Opačak uspješno su predstavile Projekt  Inovativni kurikulum ,,Cvjećara,, u skladu sa europskim standardima kvalitete ,,Flora +,, u kojem je naša škola partner zajedno sa Srednjom školom Bedekovčina i nosiocem projekta Srednjom školom ,,Arboretum Opeka,, iz Marčana.

Zahvaljujemo se organizatorima Sisačkog sajma cvijeća na pozivu i organizaciji prostora prvog dana ovogodišnjeg sajma.

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 24. 5. 2016.