Sajam udžbenika

Sajam udžbenika u Udruzi IKS

Prilika za sve učenike i roditelje učenika srednjih škola koji ove godine neće dobiti besplatne udžbenike – sajam udžbenika u Udruzi IKS!

Na inicijativu Marice, vrijedne volonterke Udruge IKS, i ove će godine biti organiziran sajam udžbenika. Tako će srednjoškolci, ali i osnovnoškolci s okolnih područja, koji ove godine nemaju pravo na besplatne udžbenike imati priliku sudjelovati na sajmu udžbenika te pronaći, donirati ili po simboličnim cijenama prodati udžbenike koji im više ne trebaju. Naša volonterka Marica odazvala se pozivu Udruge IKS te, iako je majka osnovnoškolca koji će dobiti besplatne udžbenike, iskazala je želju za organizacijom sajma udžbenika, a njezin hvalevrijedan volonterski angažman zasigurno će biti od velike koristi zajednici.

Sajam udžbenika održat će se u nedjelju, 28. kolovoza od 10 do 13 sati u dvorištu Udruge IKS (Turkulinova 9), a u slučaju kiše sajam će biti u Građanskom centru. Svi koji u Petrinji ne uspiju pronaći tražene udžbenike stići će posjetiti i sajam udžbenika u Sisku koju zajednički organiziraju Savjet mladih i Centar PRONI isti dan od 17 do 20 sati na sisačkoj gradskoj tržnici.

objavio: Kristina Andlar   datum: 25. 8. 2016.