UPISI U 1. RAZRED SREDNJE ŠKOLE

Dana 15. i 16. srpnja 2019. godine od 8:00 do 14:00 sati upisuju se u ljetnom roku učenici 1. razreda srednje škole u odabrani program školovanja prema Rang – listama objavljenim u sustavu upisi.hr.

Na upis je potrebno donijeti:

1. Upisnicu koja se ispisuje iz sustava upisi.hr

1. Dokaze o dodatnim bodovima (ako ih je učenika imao)

1. Dodatna dokumentacija:

• Za programe: mesar  i veterinarski tehničar: liječničku svjedodžbu medicine rada

• Za programe: cvjećar i prehrambeni tehničari: potvrdu liječnika školske medicine

• Za program: pomoćni voćar – vinogradar – vinar: Rješenje Ureda o primjerenom programu obrazovanja; Stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje HZZ-a izdano na temelju potvrde nadležnog školskog liječnika.

U opravdanom slučaju, ako kandidat nije u mogućnosti potpisati upisnicu, dovoljan je potpis roditelja/skrbnika.

Ako ni roditelj/skrbnik nije u mogućnosti dostaviti potpisanu upisnicu, potpisanu upisnicu može dostaviti opunomoćena osoba (roditelj/skrbnik daje punomoć kod javnog bilježnika).

Priloženi dokumenti:
UPISI_u_1._razred.pdf (244.37 KB)

objavio: Administrator   datum: 9. 7. 2019.