Advent kod riječkih prijatelja

Učenici i nastavnici Gimnazije Andrija Mohorovičić Rijeka postali su naši prijatelji.

Velikodušnom inicijativom knjižničarke Gimnazije Andrija Mohorovičić Rijeka Leonile Marač i lijepim gestama učenika te škole, dogodio se susret dviju škola.

Kako smo se htjeli osobno zahvaliti što misle na nas i što su svojim poklonima razveselili naše učenike, knjižničarka Kristina Andlar dogovorila je i organizirala izlet u Rijeku kako bismo barem na jedan dan vidjeli more zimi, neki drugi naš grad u kojem neki nikad nisu bili te maknuti se iz naše svakodnevice i okoline.

U Rijeci je dan bi kao naručen, sunčan, opušten i lagan. Proveli smo ga uz pratnju nastavnika riječke gimanzije, njihovih nekoliko učenika, te smo uz izvrsnu priču turističkog vodiča upoznali povijest grada Rijeke, obišli njene najbitnije punktove i uživali u njenoj panorami iz svih perspektiva.

Sretni smo što imamo nove prijatelje kojima bismo voljeli uzvratiti istom mjerom!

Photo credit: Ema Đukić, 3.a, Kristina Andlar, prof./knjiž.

objavio: Kristina Andlar   datum: 20. 12. 2021.