STRUČNI POSJET HIPP-U 🎒🤗

Učenici 4. d razreda, smjer prehrambeni tehničar, sa svojom nastavnicom  Dubravkom Rebić, bili su u stručnom posjetu HIPP-u u Glini kako bi se upoznali s njihovom proizvodnjom.
Vidjeli su proizvodnju mliječnih i žitnih kašica, različite strojeve koji se koriste u proizvodnji te se upoznali s primjenom HACCP-a .
Učenici su sudjelovali na radionici ”Sustavi kvalitete i održivost” koju je održala gospođa Ladislava Klasić Stanković, voditeljica upravljanja kvalitetom.
Posjetili su i kemijski i mikrobiološki laboratorij u kojima se provode različite analize s ciljem osiguranja zdravstvene ispravnosti i kvalitete proizvoda.
Tehnologice HIPP-a trudile su se maksimalno približiti proces proizvodnje učenicima te odgovoriti na sva njihova pitanja. Učenici su bili izrazito zadovoljni.
Zahvaljujemo djelatnicima HIPP-a na trudu i ljubaznosti. 🤗🥰

objavio: Administrator   datum: 3. 5. 2024.