Videokonferencija na temu državne mature

U petak, 24. travnja održana je videokonferencija na temu: 'Upisa na visoka učilišta u Republici Hrvatskoj u akademskoj godini 2010./2011.', a vodio ju je prof.dr.sc. Vedran Mornar.

Snimka konferencije  postavljena je na internet linku:mod.carnet.hr

U organizaciji Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa, Nacionalnoga centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja, Hrvatske akademske i istraživačke mreže - CARNet i Agencije za znanost i visoko obrazovanje, dana 24. travnja (petak) 2009. godine, od 14 do 17 sati , održala se videokonferencija na temu: „ Upis na visoka učilišta u RH u akademskoj godini 2010./2011.“, koju je vodio prof.dr.sc. Vedran Mornar, dekan Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu. Videokonferencija se održala u XV. gimnaziji (MIOC) u Zagrebu.

Prof. dr. sc. Mornar učenicima je opisao proces prijava ispita državne mature te pobliže ih upoznao s procedurom upisa na visoka učilišta u akademskoj godini 2010./2011.

Učenici su imali priliku postavljati pitanja putem dane e-mail adrese:

matura-pitanja@carnet.hr, a pitanja na koja zbog vremenskog ograničenja nije profesor nije stigao odgovoriti, bit će predana nadležnim službama koje će odgovoriti.

Više informacija o državnoj maturi možete pronaći na portalu:

Snimka konferencije  postavljena je na internet linku:mod.carnet.hr

objavio: Nives Vujasić   datum: 25. 4. 2009.