Obavijest iz CARNet-a: Portal za razmjenu udžbenika

Poštovani,

Od danas, 18. kolovoza 2009. svim učenicima osnovnih i srednjih škola te njihovim roditeljima dostupan je portal za razmjenu udžbenika. Riječ je o prvoj hrvatskoj online burzi udžbenika razvijenoj na inicijativu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNet.

Ovaj portal omogućava komunikaciju izmedju učenika koji žele ponuditi svoje korištene udžbenike i učenika kojima ti udžbenici trebaju. Na taj je način učenicima i njihovim roditeljima omogućena jednostavna nabavka školskih knjiga i sve potrebne opreme uz značajnu uštedu.

Pristup portalu moguć je putem web adrese http://burza.skole.hr.

Ukoliko učenici ili roditelji budu imali dodatnih pitanja vezanih uz online burzu udžbenika molimo da nam se obrate putem maila helpdesk@carnet.hr.

Ljerka Culina

Administrator projekata

Ured ravnatelja

Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet Josipa Marohnica 5, 10000 Zagreb

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 19. 8. 2009.