Subvencija prijevoza: Sisak nastavlja pomagati učenicima i studentima

SISAK - U cilju poboljšanja učeničkog i studentskog standarda, Grad Sisak nastavlja subvencionirati dio troškova mjesečnih i polumjesečnih karata za prijevoz željeznicom na relaciji Sisak – Zagreb i autobusni prijevoz na relaciji Sisak – Petrinja učenicima i studentima s područja grada Siska koji se školuju i studiraju u Zagrebu i Petrinji.

Učenici i studenti koji će u školskoj ili akademskoj godini 2009./2010. godini prvi puta koristiti subvenciju prijevoza, trebaju dostaviti potvrdu o prebivalištu na području grada Siska i potvrdu o statusu redovitog učenika/studenta. Oni koji već koriste subvenciju prijevoza, a nisu mijenjali mjesto prebivališta trebaju dostaviti potvrdu o upisu.

Zainteresirani učenici i studenti mogu se za dodatne informacije javiti u Upravni odjel za društvene djelatnosti Grada Siska radnim danom od 8 do 11, 30 ili na telefonski broj 044/510-104.

Autor: Marela Morić

Izvor: http://www.petrinjskiradio.hr/content/view/6623/106/

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 7. 9. 2009.