Kreativnost u nastavi za nastavnike i profesore

Na stranicama eTwinning portala, portala Europske komisije koji omogućuje školama u Europi da surađuju putem interneta, objavljen je upitnik vezan uz kreativnost u poučavanju.

Rezultati istraživanja bit će predstavljeni na konferenciji u Stockholmu u prosincu ove godine. Bit će to završna konferencija na temu europske godine kreativnosti i inovacije.

I Vi možete biti dijelom te konferencije!

Ispunite upitnik u razdoblju od 15. rujna do 15. listopada 2009. godine. Upišite svoju e-mail adresu i možda ćete baš Vi biti jedan od 10 nastavnika koji će osvojiti put u Švedsku.

(Važno: podaci ispitanika neće biti vezani uz odgovore iz upitnika kako se ne bi narušila anonimnost istraživanja.)

Zamolili bismo Vas da odvojite pet minuta i date svoj doprinos ovom istraživanju, ispunite upitnik, stavite vijest na svoju web stranicu ili proslijedite onima za koje mislite da bi bili zainteresirani.

Upitnik se nalazi ovdje.

Vijest je preuzeta s internetskih stranica Agencije za mobilnost i programe EU.

Izvor: http://www.skole.hr/nastavnici/podrska?news_id=2746

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 4. 10. 2009.