Pretplata na određene teme

Web stranica škole ima mogućnost pretplate na određene teme. Prvo se trebate logirati na našu web stranicu, a nakon toga možete odrediti teme na koje se želite pretplatiti. Pretplatiti se možete na sve teme koje u gornjem desnom kutu naslova imaju ikonu pisma. Kad kliknete na pismo, pismo se otvori i pretplata je aktivirana. Od tada ćete na svoju e-mail adresu dobivati obavijesti o svim promjenama koje se naprave unutar ove teme. Ovu funkciju posebno preporučamo učenicima četvrtih razreda za teme Državna matura i Završni ispit.

Ukoliko imate pitanja  vezano za funkciju pretplate, obratite se administratoru  Dragani Jurčević-Vukšić putem e-maila.  Administratora možete kontaktirati i u školi:  ponedjeljkom u vremenu od 14-14:45 u učionici broj 19.

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 14. 10. 2009.