Uredi Spajalicu

Spajalica je modul koji će vam omogućiti da se ukratko predstavite na webu škole, a ujedno i jednostavno pretraživanje svih učenika i djelatnika škole koji imaju Spajalicu.

Prema podacima koje je moguće unijeti, razlikujemo Spajalicu za učenike i Spajalicu za djelatnike. Obje spajalice sadrže podatke koji su preuzeti automatskim otvaranjem škole i kreiranjem weba u CMS-u; to su podaci iz HUSO usluge: ime i prezime, škola i e-mail adresa.

Slika 1. Spajalica za profesore, modul za uređivanje podataka

Nadalje, nastavnici i profesori u svojoj će spajalici imati mogućnost unijeti podatke o predmetu koji predaju i svojim stručnim usavršavanjima, dok će učenici moći unijeti podatke o svojim hobijima, interesima, omiljenim web stranicama.

Slika 2. Spajalica za učenike; modul otvoren za uređivanje podataka

Opcija pretreživanja omogućuje da jednostavno pronađete učenike i profesore sličnih interesa.

Važno je napomenuti da su svi podaci koji se nalaze u Spajalicu dostupni samo ulogiranim korisnicima, dakle nisu dostupni javno.

Izvor: http://webfestival.skole.hr/modul_mjeseca?ms_nav=aad

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 25. 10. 2009.