Učenice nastupale u Novinarskom domu

Naši Petrinjski akordi vođeni profesoricom hrvatskog jezika Gordanom Šelendić 16. siječnja sudjelovali su u programu predstavljanja knjiga iz projekta „Žene u Domovinskom ratu“ održanom u Zagrebu, u velikoj dvorani Novinarskog doma.

Knjige „Snaga ljubavi – činiti dobro“ 4. i 5. dio sastavljene su od priča žena iz Siska i Petrinje koje su se našle u nevoljama koje je donio rat, u velikim krizama i životnim opasnostima.

Promociju su uveličale učenice Marija Ćorić, Tea Vučić, Ena Abfal, Ivana Palaić, Sanja Lekić, Sara Đurkas i Martina Dumbović svojim nastupom i izvedbom mnogima dobro poznate pjesme „Imala sam kuću, imala sam dom“.

Puno puta pjesma je izvođena u Petrinji, ali ovo je bio prvi put da su učenice pozvane da je izvedu na promociji u Zagrebu, što je veliki napredak i za Petrinjske akorde, kao i za njihovu voditeljicu.

Kako su svojim nastupom uspjele djelovati na publiku stvaranjem tmurnog ugođaja kakav i priliči takvoj temi, nadamo se da će i dalje biti uspješne u svom radu.
Slobodno pogledajte i fotografije s promocije.

objavio: Nives Vujasić   datum: 26. 1. 2008.