Predstavljanje Srednje škole Petrinja na Božićnom sajmu

Ove će se godine naša škola sa svojim proizvodima predstaviti na Božićnom sajmu u Petrinji. Lepeza proizvoda s kojima ćemo se predstaviti su :

ČIPS OD JABUKE

Uzgojena s puno ljubavi na petrinjskim brežuljcima, sušena s mnogo pažnje, ova kiselkasto-slatka zdrava grickalica zadovoljit će svakog sladokusca. Hrskava poslastica, plod marljiva rada učenika prehrane Srednje škole Petrinja, u trenutku će utažiti želju za slatkim i brzim zalogajem.

SUHA ŠLJIVA

Ona ne želi na face-lifting jer su njezine bore proizvod predana rada učenika prehrane Srednje škole Petrinja. Zavirite u riznicu brojnih važnih nutrijenata s antioksidativnom vrijednošću i uživajte u brzom i zdravom zalogaju iz petrinjskih voćnjaka.

SIR

Visokovrijednu namirnicu svakodnevne prehrane od antičkih dana do danas, učenici prehrambenog smjera Srednje škole Petrinja oplemenili su prirodnim i zdravim dodacima: vlascem, peršinom, paprikom, češnjakom, dajući nove note okusu dobroznane delikatese. Osobnu iskaznicu naših sireva čine kvaliteta, punoća i bogatstvo okusa te neiscrpna mogućnost uživanja u tradicionalnoj namirnici zaodjenutoj novim ruhom.

JABUČNO VINO

Proširili smo lepezu petrinjskih proizvoda nastojeći okusiti kakva je istina u jabučnome vinu. Aromatičnog i osvježavajućeg okusa, obogaćen mineralima i vitaminima, nastao prirodnom fermetacijom jabučnoga soka, ovo će vino u vaš život unijeti nove mirise i okuse.

PASTERIZIRANA CIKLA

Poznata još od antike, upotrebljavala se kao pomoć u liječenju malarije, gripe i pri regulaciji krvnoga tlaka.  U ovo gripozno vrijeme pronadite čuvara zdravlja u staklenci fine petrinjske cikle pune minerala i vitamina.

JABUČNI OCAT

Stoljećima poznata kao antioksidans, detoksikant i metabolik ova zlatna tekućina bogata mineralima i vitaminima podarit će Vašem tijelu zdravlje, snagu i lijep izgled. Kada bismo proces nastanka našeg jabučnog octa trebali izraziti matematičkom formulom, glasila bi:

moštvo kvalitetnih i zdravih jabuka + puno truda i ljubavi = vrhunski proizvod.

POSEBNA PONUDA  SREDNJE  ŠKOLE  PETRINJA:  POKLON  PAKET

POKLON PAKET SADRŽAVA:

1.  SUHE ŠLJIVE S KOŠTICOM  350 g  --------  1 KOM

2.  ČIPS OD JABUKE  50 g  ----------------------  2 KOM

3.   KUHANI KRAVLJI SIR cca. 350 g   --------  1 KOM

SVI PROIZVODI PROIZVEDENI SU U PRAKTIKUMU PREHRANE SREDNJE ŠKOLE PETRINJA.

CIJENA POKLON PAKETA IZNOSI  55  KN, A  ROK ISPORUKE 10 DANA OD DANA NARUDŽBE.

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 30. 11. 2009.