Objavljena brošura "Državna matura 2009./2010. i prijave za upis na studijske programe"

Objavljena je nova publikacija o državnoj maturi i prijavama za upis na visoka učilišta "Državna matura 2009./2010. i prijave za upis na studijske programe" koju su zajednički priredili Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa, Agencija za znanost i visoko obrazovanje i Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja.

Ista je publikacija objavljena i na mrežnim stranicama Nacionalnoga centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja te Nacionalnoga infromacijskog sustava prijava na visoka učilišta.

Ova će publikacija pružiti sve važne informacije o postupku prijave ispita državne mature i studijskih programa te uputiti učenike u sve detalje koji će im omogućiti da se što temeljitije pripreme za nastavak školovanja.

Brošuru "Državna matura 2009./2010. i prijave za upis na studijske programe" moguće je pronaći ovdje.

Tiskana inačica brošure bit će dostavljena svim učenicima u škole za nekoliko dana.

Izvor: http://www.skole.hr/TdM/vijesti?news_id=2968

objavio: Dragana Jurčević-Vukšić   datum: 3. 12. 2009.