Klub prijatelja Srednje škole Petrinja okupit će bivše učenike, roditelje, prijatelje ove škole, sve ljude koji se s ljubavlju i radošću prisjećaju vremena provedenog ovdje, s ciljem pružanja trajne podrške učenicima, profesorima i upravi škole u pomicanju granica prema zajednici uspješnih i sretnih ljudi.

Uz vašu pomoć, želimo stvoriti bolje uvjete za učenje i život u školi, podršku u radu s darovitim učenicima, pomoć u profesionalnom informiranju i usmjeravanju, pomoć bolesnim učenicima, organizaciji studijskih putovanja, znanstvenih, kulturnih, umjetničkih i sportskih manifestacija i skupova ili čime god želite i u mogućnosti ste doprinijeti...

Članovi Kluba platit će pristupnicu u iznosu od  50 kuna na žiro račun škole:

2340009- 1110018524 kod Privredne banke s naznakom „ Za klub prijatelja Srednje škole Petrinja“

Prijatelji naše škole, pomozite nam savjetima i idejama, osobnim sudjelovanjem, podrškom svojih radnih okruženja ili materijalnim donacijama.

Ako želite postati član Kluba prijatelja Srednje škole Petrinja javite se osobno u školu, nazovite na telefon  044/ 813-500; na e-mail adresu: boltuzic@gmail.com ili  se prijavite putem online prijave koja se nalazi na ovoj stranici.

Svaki član dobit će iskaznicu i mogućnost sudjelovanja prema osobnom afinitetu.

DOBRO NAM DOŠLI PRIJATELJI!

Inicijativni odbor:  Ante Balen, dipl.ing.

Ivana Vuić, dipl.psih.

Marko Balen, bivši učenik